Natuurlijke Kraamzorg aanvragen

U vindt hieronder een overzicht van certificaathouders

 

Bent u op zoek naar de website van de Opleiding Natuurlijke Kraamzorg, deze is verhuisd naar www.opleidingnkz.nl

 

 Certificaathouders Natuurlijke Kraamzorg


Hier vindt u het overzicht van kraamverzorgenden die Natuurlijke Kraamzorg mogen bieden omdat zij de opleiding Natuurlijke Kraamzorg 1 voldoende hebben afgerond. De één werkt als zelfstandige, de ander vanuit dienstverband met een kraambureau. Informeer naar de mogelijkheden.

 

Kies je provincie:

Drenthe
Flevoland
Friesland
Gelderland
Groningen
Limburg
Noord-Brabant
Noord-Holland
Overijssel
Utrecht
Zeeland*
Zuid-Holland

*Zeeland beschikt momenteel nog niet over gecertificeerde Natuurlijke Kraamzorg.

 

Drenthe:

Gees: Mieke Brink (Kraamzorg Mieke Brink, zzp),  mbrinkvanschaik@gmail.com

 

Friesland:

Drachten: Renée Van der Heide- Canrinus, renee@kraammetzorg.nl, www.kraammetzorg.nl

 

Groningen:

Eelderwolde: Petra Hoving-Nieborg,  wi.men.peet@hotmail.com
Groningen:Berber Meihuizen, www.kraamzorgberbergroningen.nl

 

Flevoland:

Blokzijl: Bertiene van Oort, moniqueboer.nl 
Harderwijk:
Ina Mulder, www.kraamzorgzeewolde.nl

 

Noord-Holland:

Amsterdam: Bea Verhoeven www.babycoaching.nl creabeathuis@gmail.com
Amstelveen: Petra Roffel, 020-6436454, petraroffel@hotmail.com
Bergen:  Karen Stadegaard,  ja.vink@quicknet.nl
Heemstede, Edith van Rijn (kraamlive, zzp) , info@kraamlive.nl
Hoofddorp: Nthabiseng Lohman (Kraamzorg Nieuwetijd), nthabisenglohman@gmail.com
Westknollendam (zaanstreek) Marja de Wit (Kraamzus) marja@jongejansdewit.nl

 

Zuid-Holland:

Arkel, Helene Soudijn (Allerzorg), maasenwaal@kraamzorg.allerzorg
Berkel en Rodenrijs: Yvonne Schrijver,  www.kraamzorgnaturelle.nl
Capelle aan den IJssel: Kapinga Mwamba, www.allerzorg.nl/kraamzorg/natuurlijke-kraamzorg
Den Haag, Alexandra Knijnenburg ( Vita Nova zzp), vita.nova@planet.nl
Hellevoetsluis: Kitty van Doodewaard (Kit’s Kraamzorg) kitskraamzorg@hotmail.com
Rotterdam: Maria Bom, www.geborgenverzorgen.nl
Rozenburg: Carla van ’t Hoff, info@natuurlijkekraamzorg-borstvoeding.nl
Schiedam: Caroline van den Berg, (www.kieknatuurlijkekraamzorg),info@kieknatuurlijkekraamzorg.nl
Vlaardingen: Angelique ten Kate (Allerzorg), katekids@hetnet.nl
Woerden, Christine van Niekerk (Kraamzorg Christine, zzp), info@kraamzorgchristine.nl

 

Utrecht:

Amersfoort: Angela van Daatselaar, (Yunio),angela@vandaatselaar.com
Amersfoort: Lia Houtveen (Yunio), liahoutveen@hotmail.com ,
Amersfoort, Audrey van Baggem (Kraamzorg in Geborgenheid, zzp), audrey@kraamzorg-ingeborgenheid.nl
Amersfoort, Inez van Binnendijk (Kraamzorg Midden Nederland), info@kraamzorgmidden.nl
Hilversum, Antoinette van de Ham, flevopolder@kraamzorg.allerzorg.nl
Hoevelaken: Jessica Schottert www.kraamzorghoevelaken.nl/
Montfoort: Gerda van Vliet (Yunio), mevrouwvanvliet@ziggo.nl
Leusden: Els Stuijts-Saes (Yunio) els.stuijts@xs4all.nl
Woerden, Christine van Niekerk (Kraamzorg Christine, zzp), info@kraamzorgchristine.nl
Zeist: Monique Scholtus (Yunio) a.scholtus@ziggo.nl

 

Overijssel:

Blokzijl: Bertiene van Oort,  bertienevoort@hotmail.com
Hardenberg, Annetta Lamberink (Vitae Nova, zzp), lamberster@hotmail.com

 

Gelderland:

Apeldoorn: Sandra Koldenhof ( Yunio ),  san.koldenhof@gmail.com
Apeldoorn, Nanette van der Vooren (Naviva), info@naviva.nl
Kekerdom , Kraamzorg Zuid- Gelderland , info info@kraamzorgzuidgelderland.nl
Eibergen:  Melinda Munter, (Yunio),  mamunter@hetnet.nl
Geesteren: Alie Zieverink, (Yunio)  aliezieverink@hotmail.com
Lochum, Jolande Op’t Land(Yunio),  jolandeoptland@hotmail.nl
Nijmegen: Lisette Soyer, lisette@kraamzorgnatuurlijk.nl, www.kraamzorgnatuurlijk.nl
Oosterbeek: Ivon Goth-Jezeer (Care4U) doulawerkt@gmail.com
Renkum: Wendy Verstegen, ‘t geboortehuys, wendyverstegen80@gmail.com
Rheden: Marjolein van den Eshof, (Yunio) marjolein.eshof@kpnmail.nl
Zutphen, Patricia Rudolph – Kleijzen (Kraamzorg Yunio), pjjrudolph@gmail.com
Grave, Heidie van de Geijn Vink (Kraamzorg Zuid Gelderland), info@kraamzorgzuidgelderland.nl
Ooij, Gerry Vermeulen (Kraamzorg Zuid-Gelderland), info@kraamzorgzuidgelderland.nl
Vorden, Wenneke Zweverink (Yunio kraamzorg) , wennekezweverink@gmail.com
Doetinchem:  Inge Bouwens van der Veen (Yunio) iyvdveen@hotmail.com

 

Noord-Brabant:

Breda:  Debby  Embregts, Natural Baby Care,  info@natural-baby-care.nl of debbye@ziggo.nl
Tiel: Tamara Meijnderstma, (Kraamzus), tamara@duifkruid51.nl
Breda: Martha  Mulder(Allerzorg) marthasdesign@gmail.com
Beek en Donk, Karin ter Wal (Kraamzus) www.allerzorg.nl
Eersel, Annemieke Vogelzang (Kraamzus) annemiekevogelzang.verwimp@outlook.com
Hank, Marion Hakkel, (Natus Kraamzorg), info@natus.nl
Eindhoven: Esther van de Westelaken- Jansen (Zorgmed bv), evdw69@hotmail.com

 

Limburg:

Sittard, Petra van den Boorn, Kraamcentrum Marlies Schellings, Groenekruis Domicura, en Meander kraamzorg, allen onderdeel  van GEBOORTEZORG LIMBURG BV, 045-5665466 kraamzorg@mgzl.nl
Maastricht: Carolien Royakkers, Kraamcentrum Marlies Schellings, Groenekruis Domicura, en Meander kraamzorg, allen onderdeel  van GEBOORTEZORG LIMBURG BV, 045-5665466 kraamzorg@mgzl.nl
Echt: Martha Vink (kraamcentrum Echt en Omstreken), info@kraamcentrumecht.nl

Landgraaf: (GEBOORTEZORG LIMBURG BV waarvan deel uitmaken:

Kraamcentrum Schellings, Groenekruis Domicura, Meander kraamzorg,) kraamzorg@mgzl.nl
Ursula Hilkman (Eijsden),
Anita Sittrop Grootjans (Heerlen),
Sandra Hutschemaekers (Voerendaal),
Nicole van den Heuvel (Maastricht),
Melanie Schumacher (Holtum),
Vivian Schroll Veldman (Elsloo),

 

 

Deelnemers aan de opleiding Natuurlijke Kraamzorg

Verwacht certificaat juni 2017. Deelnemers aan de opleiding Natuurlijke Kraamzorg zijn ervaren kraamverzorgenden. De opleiding is een specialisatie.

 

Drenthe:

 

Friesland:

Avenhorn, Truus Smits, truussmits@outlook.com,
Leeuwarden, Elbrich van der Kooij, www.kraamzus.nl
Lemmer, Herma Hagen, www.kraamzus.nl
Lemmer, Grietje van der Werff, grethavdwerff@gmail.com
Feanwalden, Regina Hoekstra, www.kraamzus.nl
Oldeberkoop, Marjan Winters Blaauwbroek www.kraamzus.nl
Steggerda, Aly van Vondel Blaauwbroek www.kraamzus.nl
Wommels, Trijnie Kingma Posthuma, www.kraamzus.nl
Weidum, Dieuwke de Haan, info@kraamzorgdieuwkedehaan.nl

 

Groningen:

 

Flevoland:

Harderwijk: Ina Mulder, kraamzorgina@kpnmail.nl
Lelystad, Petra van Leijenhorst , flevopolder@kraamzorg.allerzorg.nl


Noord-Holland:

Amsterdam, Len Buffing www.natuurlijkekraamzorg.nl , len@lenbuffing.nl
Amsterdam, Monique Roosink www.natuurlijkekraamzorg.nl , moniqueroosink@gmail.com
Amsterdam, Charlotte Goudsblom www.natuurlijkekraamzorg.nl charlotte.gb@gmail.com
Amstelveen, Marissa Voss www.natuurlijkekraamzorg.nl marissavoss@hotmail.com
Amsterdam Jelka Jungslager www.natuurlijkekraamzorg.nl jungslager@zonnet.nl
Amsterdam, Marleen Groen www.natuurlijkekraamzorg.nl marleen-groen@hotmail.com
Amsterdam, Nanja Schreurer www.natuurlijkekraamzorg.nl little_biba@hotmail.com
Amsterdam, Sofie Thiecke www.natuurlijkekraamzorg.nl sofietje66@gmail.com
Egmond Binnen , Petra Admiraal Wiering, www.admiraalkraamzorg.nl   info@admiraalkraamzorg.nl
Haarlem, Joyce Suasso de Lima de Prado www.natuurlijkekraamzorg.nl j.suasso@hotmail.com
Heerhugowaard, Pauline t Hart Mooij www.kraamzus.nl
Heerhugowaard, Judith Groenveld www.kraamzorgjudithgroenveld.nl judithgroenveld@live.nl
Koog aan de zaan, Carina Huisman, info@zaansekraam.nl
Winkel NH, Linda Schrieken, www.kraam-goud.nl
Warmenhuizen , Lenneke Paarlberg, lenneke@kraamzorg-natuurlijk.nl
Zuid Scharwoude, Paula van Galen www.uniekekraamzorg.nl info@uniekekraamzorg.nl

 

Zuid-Holland:

Dordrecht, Dora Beije van Dam, dorabeije@hotmail.com

 

Utrecht:

Driebergen, Channa Rijke (Kraam Inzicht ) channarijke@gmail.com
Hoevelaken, Jessica Schottert-Rodenburg, www.kraamzorghoevelaken.nl
Houten, Cissy Schoondermarkt, cissy_schoondermark@hotmail.com
Utrecht , Christine Boonstra, christineboonstra@hotmail.com
Vianen, Ria Bӧing middennederland@kraamzorg.allerzorg.nl
Vianen, Anke Klerks van Soest flowkraamzorg@gmail.com
Vleuten, Ceyda Memili, info@kraamzorgceyda.nl

 

Overijssel:

 

Gelderland:

Barneveld, Margriet Clement- Schoonbeek (Yunio) margrietclement@hotmail.com
Kranenburg DE, Erna van Beers ernavanbeers@hotmail.com
Mook, Constance lamers, info@kraamzorg-constance.nl
Overasselt, Carla van Koolwijk, carla@vankoolwijk.net
Rhenen , Esther Overheul (Yunio Kraamzorg), estheroverheul@live.nl
Zeeland, Marie Louise Heijs, marielouiseheijs@hotmail.com
Zutphen, Dousa de Haas (NavivaKraamzorg) m.van.broekhoven@tele2.nl
Zyfflich Dl, Linfee Ruiter lentelinfee@gmail.com

 

Noord-Brabant:

Uden, Miranda Klomp www.zuidzorg.nl/kraamzorg, mirandablauwmuisje@hotmail.nl
Breda, Ineke van Dorst, ivandorst@hotmail.com
Eindhoven, Wiebke de Natris info@wiebkes-kraamzorg.nlwww.wiebkes-kraamzorg.nl
Gerwen, Ideke van Hoof, www.zuidzorg.nl/kraamzorg , idekevanhoof@zuidzorg.nl

 

Limburg:

Bergen, Karin Voermans, www.meanderkraamzorg.nl
Broekhuizen, Rieky Marcellis, www.meanderkraamzorg.nl
Panningen, Laura Hendrickx, www.kraamzus.nl