Natuurlijke Kraamzorg aanvragen

Bent u op zoek naar de website van de Opleiding Natuurlijke Kraamzorg, deze is verhuisd naar www.opleidingnkz.nl


Hieronder vindt u een overzicht van certificaathouders:

 Certificaathouders Natuurlijke Kraamzorg


Hier vindt u het overzicht van kraamverzorgenden die Natuurlijke Kraamzorg mogen bieden omdat zij de opleiding Natuurlijke Kraamzorg 1 voldoende hebben afgerond. De één werkt als zelfstandige, de ander vanuit dienstverband met een kraambureau. Informeer naar de mogelijkheden.

 

Kies je provincie:

Drenthe
Flevoland
Friesland
Gelderland
Groningen
Limburg
Noord-Brabant
Noord-Holland
Overijssel
Utrecht
Zeeland*
Zuid-Holland

*Zeeland beschikt momenteel nog niet over gecertificeerde Natuurlijke Kraamzorg.

 

Drenthe:

Assen, Laura Hendrickx, www.kraamzus.nl
Gees: Mieke Brink (Kraamzorg Mieke Brink, zzp),  mbrinkvanschaik@gmail.com

 

Friesland:

Avenhorn, Truus Smits, truussmits@outlook.com
Drachten: Renée Van der Heide- Canrinus, renee@kraammetzorg.nl, www.kraammetzorg.nl
Leeuwarden, Elbrich van der Kooij, www.kraamzus.nl
Lemmer, Herma Hagen,www.kraamzus.nl
Lemmer, Grietje van der Werff, grethavdwerff@gmail.com
Feanwalden, Regina Hoekstra, www.kraamzus.nl
Oldeberkoop, Marjan Winters Blaauwbroek www.kraamzus.nl
Steggerda, Aly van Vondel Blaauwbroek www.kraamzus.nl
Wommels, Trijnie Kingma Posthuma, www.kraamzus.nl
Weidum, Dieuwke de Haan, info@kraamzorgdieuwkedehaan.nl

 

Groningen:

Eelderwolde: Petra Hoving-Nieborg,  wi.men.peet@hotmail.com

 

Flevoland:

Harderwijk: Ina Mulder, kraamzorgina@kpnmail.nl

 

Noord-Holland:

Amstelveen: Petra Roffel, 020-6436454, petraroffel@hotmail.com
Amstelveen, Marissa Voss www.natuurlijkekraamzorg.nl marissavoss@hotmail.com
Amsterdam: Bea Verhoeven www.babycoaching.nl creabeathuis@gmail.com
Amsterdam, Len Buffing  www.natuurlijkekraamzorg.nl , len@lenbuffing.nl
Amsterdam, Monique Roosink  www.natuurlijkekraamzorg.nl , moniqueroosink@gmail.com
Amsterdam, Charlotte Goudsblom  www.natuurlijkekraamzorg.nl charlotte.gb@gmail.com
Amsterdam Jelka Jungslager  www.natuurlijkekraamzorg.nl jungslager@zonnet.nl
Amsterdam, Marleen Groen  www.natuurlijkekraamzorg.nl marleen-groen@hotmail.com
Amsterdam, Nanja Schreurer  www.natuurlijkekraamzorg.nl little_biba@hotmail.com
Amsterdam, Sofie Thiecke www.natuurlijkekraamzorg.nl sofietje66@gmail.com
Bergen: Karen Stadegaard www.kraamzus.nl
Egmond Binnen, Petra Admiraal Wiering, www.admiraalkraamzorg.nl info@admiraalkraamzorg.nl
Haarlem, Joyce Suasso de Lima de Prado www.natuurlijkekraamzorg.nl j.suasso@hotmail.com
Heemstede, Edith van Rijn (kraamlive, zzp) , info@kraamlive.nl
Heerhugowaard, Pauline t Hart Mooij www.kraamzus.nl
Heerhugowaard, Judith Groenveld www.kraamzorgjudithgroenveld.nl judithgroenveld@live.nl
Hoofddorp: Nthabiseng Lohman (Kraamzorg Nieuwetijd), nthabisenglohman@gmail.com
Koog aan de Zaan, Carina Huisman, www.zaansekraam.nl   info@zaansekraam.nl
Westknollendam (Zaanstreek) Marja de Wit (Kraamzus) marja@jongejansdewit.nl
Warmenhuizen , Lenneke Paarlberg, lenneke@kraamzorg-natuurlijk.nl
Winkel NH, Linda Schrieken, www.kraam-goud.nl
Zuid Scharwoude, Paula van Galen www.uniekekraamzorg.nl info@uniekekraamzorg.nl

 

Zuid-Holland:

Arkel, Helene Soudijn (Allerzorg), maasenwaal@kraamzorg.allerzorg
Den Haag, Alexandra Knijnenburg ( Vita Nova zzp), vita.nova@planet.nl
Dordrecht, Dora Beije van Dam, dorabeije@hotmail.com
Gouda, Yvonne Schrijver, www.kraamzorgnaturelle.nl
Hellevoetsluis: Kitty van Doodewaard (Kit’s Kraamzorg) kitskraamzorg@gmail.com
Rotterdam: Maria Bom, www.geborgenverzorgen.nl
Rozenburg: Carla van ’t Hoff, info@natuurlijkekraamzorg-borstvoeding.nl
Schiedam: Caroline van den Berg,  www.kieknatuurlijkekraamzorg  info@kieknatuurlijkekraamzorg.nl
Vlaardingen: Angelique ten Kate (Allerzorg), katekids@hetnet.nl
Woerden, Christine van Niekerk (Kraamzorg Christine)  zzp , info@kraamzorgchristine.nl

Utrecht:

Amersfoort: Angela van Daatselaar   (Naviva)  angela@vandaatselaar.com
Amersfoort: Lia Houtveen (Naviva), liahoutveen@hotmail.com ,
Amersfoort, Audrey van Baggem (Kraamzorg in Geborgenheid, zzp), audrey@kraamzorg-ingeborgenheid.nl
Amersfoort, Inez van Binnendijk (Kraamzorg Midden Nederland), info@kraamzorgmidden.nl
Driebergen, Channa Rijke (Kraam Inzicht ) channarijke@gmail.com
Hoevelaken, Jessica Schottert-Rodenburg, www.kraamzorghoevelaken.nl
Hilversum, Antoinette van de Ham, flevopolder@kraamzorg.allerzorg.nl
Hoevelaken: Jessica Schottert www.kraamzorghoevelaken.nl/
Houten, Cissy Schoondermarkt, cissy_schoondermark@hotmail.com
Montfoort: Gerda van Vliet (Naviva), mevrouwvanvliet@ziggo.nl
Leusden: Els Stuijts-Saes (Naviva) els.stuijts@xs4all.nl
Utrecht , Christine Boonstra, christineboonstra@hotmail.com
Vianen, Ria Bӧing middennederland@kraamzorg.allerzorg.nl
Woerden, Christine van Niekerk (Kraamzorg Christine), info@kraamzorgchristine.nl
Zeist: Monique Scholtus (Naviva) a.scholtus@ziggo.nl

 

Overijssel:

Hardenberg, Annetta Lamberink (Vitae Nova, zzp), lamberster@hotmail.com

 

Gelderland:

Apeldoorn: Sandra Koldenhof (Naviva ),  san.koldenhof@gmail.com
Apeldoorn, Nanette van der Vooren (Naviva), info@naviva.nl
Barneveld, Margriet Clement- Schoonbeek (Naviva) margrietclement@hotmail.com
Doetinchem: Inge Bouwens van der Veen (Naviva) iyvdveen@hotmail.com
Eibergen: Melinda Munter, (Naviva), mamunter@hetnet.nl
Geesteren: Alie Zieverink, (Naviva)  aliezieverink@hotmail.com
Grave, Heidie van de Geijn Vink (Kraamzorg Zuid Gelderland) info@kraamzorgzuidgelderland.nl
Kekerdom , Kraamzorg Zuid-Gelderland , info@kraamzorgzuidgelderland.nl
Kranenburg DE, Erna van Beers   info@kraamzorgzuidgelderland.nl
Lochum, Jolande Op’t Land(Naviva),  jolandeoptland@hotmail.nl
Mook, Constance lamers, info@kraamzorg-constance.nl
Nijmegen: Lisette Soyer, lisette@kraamzorgnatuurlijk.nl, www.kraamzorgnatuurlijk.nl
Nijmegen, Linfee Ruiter lentelinfee@gmail.com
Ooij, Gerry Vermeulen (Kraamzorg Zuid-Gelderland), info@kraamzorgzuidgelderland.nl
Oosterbeek: Ivon Goth-Jezeer (Care4U) doulawerkt@gmail.com
Overasselt, Carla van Koolwijk,  info@kraamzorgzuidgelderland.nl
Renkum: Wendy Verstegen, ‘t geboortehuys, wendyverstegen80@gmail.com
Rheden: Marjolein van den Eshof, (Naviva) marjolein.eshof@kpnmail.nl
Rhenen , Esther Overheul ( Naviva), estheroverheul@live.nl
Vorden, Wenneke Zweverink (Naviva) , wennekezweverink@gmail.com
Zeeland, Marie Louise Heijs, marielouiseheijs@hotmail.com
Zutphen, Dousa de Haas (Naviva) m.van.broekhoven@tele2.nl
Zutphen, Patricia Rudolph – Kleijzen (Naviva ), pjjrudolph@gmail.com

 

Noord-Brabant:

Breda:  Debby  Embregts, Natural Baby Care,  info@natural-baby-care.nl of debbye@ziggo.nl
Breda, Ineke van Dorst, ivandorst@hotmail.com
Breda: Martha Mulder,  marthasdesign@gmail.com
Beek en Donk, Karin ter Wal (Kraamzus)  www.kraamzus.nl
Eersel, Annemieke Vogelzang (Kraamzus) annemiekevogelzang.verwimp@outlook.com
Eindhoven: Esther van de Westelaken- Jansen (Zorgmed bv), evdw69@hotmail.com
Eindhoven, Wiebke de Natris info@wiebkes-kraamzorg.nl, www.wiebkes-kraamzorg.nl
Gerwen, Ideke van Hoof, www.zuidzorg.nl/kraamzorg , idekevanhoof@zuidzorg.nl
Hank, Marion Hakkel, fransenmarionhakkel@telfort.nl
Tiel: Tamara Meijnderstma, (Kraamzus), tamara@duifkruid51.nl
Vianen, Anke Klerks van Soest flowkraamzorg@gmail.com
Uden, Miranda Klomp www.zuidzorg.nl/kraamzorg, mirandablauwmuisje@hotmail.nl

 

Limburg:

Echt, Angeline Dohmen, 0475-851318 info@kraamcentrumecht.nl
Echt, Martha Alberti, 0475-851318 info@kraamcentrumecht.nl
Regio Noord, Midden en Zuid-Limburg. Geboortezorg Limburg. www.geboortezorglimburg.nl Telefoon: 088-9094000, Contactpersoon Natuurlijke Kraamzorg: petravandenboorn@mgzl.nl
Petra van den Boorn
Carolien Royakkers
Ursula Hilkman
Anita Sittrop
Sandra Hutschemaekers
Nicole van den Heuvel
Melanie Schumacher
Vivian Schroll
Rieky Marcellis
Karin Voermans
Wanssum, Noord Limburg, Wilmy Wijnhoven, w.wijnhoven@puurgelukkraamzorg.nl ,


In opleiding, verwacht certificaat juni 2018

FRIESLAND:

Arum Ria van Houten , Riavanhouten@live.nl
Heerenveen,
Mytral Kleefstra  www.kraamzus.nl 

Gelderland:

Bemmel Wilma Disveld, Kraamzorg Zuid Gelderland, www.kraamzorgzuidgelderland.nl
Beuningen Hannie de Croon, Kraamzorg Zuid Gelderland, www.kraamzorgzuidgelderland.nl
Ewijk, Rita Akihary, Kraamzorg Zuid Gelderland, www.kraamzorgzuidgelderland.nl
Groesbeek Evelien Janssen, Kraamzorg Zuid Gelderland, www.kraamzorgzuidgelderland.nl
Nijkerk Coby van bergen, Allerzorg, www.allerzorg.nl
Weurt Miep Sanders, Kraamzorg Zuid Gelderland, www.kraamzorgzuidgelderland.nl
Weurt Conny Fleuren www.kraamzus.nl

LIMBURG:

Regio Noord, Midden en Zuid-Limburg. Geboortezorg Limburg. www.geboortezorglimburg.nl Telefoon: 088-9094000, Contactpersoon Natuurlijke Kraamzorg: petravandenboorn@mgzl.nl
Angelique Heuts
Kirsten Steijns-Gubbels
Astrid Bessems
Marlie van Uden
Suzanne van der Wijst
Miranda Geraedts
Monique Stuut
Mook Rita Scholten www.kraamzus.nl

 

NOORD-HOLLAND:

Amsterdam Aleid de Bruin aleiddebruin@gmail.com 
Callantsoog
Connie de Kok-Sonderman, www.kraamzus.nl
Ouderkerk aan de IJssel Welmoed Metselaar welmoed.kraamzorg@gmail.com
Wevershoof, Maaike van den Brink, www.kraamzus.nl

 

Overijssel:

Lettele Marije Hoeksema (Naviva) marijehoeksema@gmail.com
Zwolle Jantina Vos (De kraamvogel) www.kraamvogel.nl    jantinavos@live.nl 

 

UTRECHT:

Utrecht Margreet Heijkoop (Kraamzorg Margreet) margreet.heijkoop@outlook.com 
Vianen 
Andrea Guijken www.andreakraamzorg.nl

 

ZUID-HOLLAND:

Den Haag Jet Winkelhuijzen (Babycare) www.babycarekraamzorg.nl